0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
  • Moerkapelle 1 - Rohda'76 1
  • Zat. 6 mei // 14.30 uur
  • Rohda'76 JO17/1 - SJC JO17/1
  • Zat. 6 mei // 14.30 uur
Zonder respect
Radio
  • 1FC Oudewater 12460
    2Rohda ’76 12446
    3Bergambacht 12446
    4Haz. Boys 12443
    5Sportief 12442
    6NSV ’46 12439
    7Gouda 12439
    8Alphia 12437
    9SPV ’81 12427
    10Kamerik 12425
    11Aarlanderveen 12425
    12Moerkapelle 12423
    13Hertha 12418
    14Rijnstreek 1247
  • Uitslagen 29 april
    Sportief 1SPV ’81 12-1
    Bergambacht 1Gouda 16-5
    Rohda ’76 1NSV ’46 15-0
    Haz. Boys 1Moerkapelle 11-2
    Aarlanderveen 1Hertha 11-2
    Rijnstreek 1Kamerik 12-4
    FC Oudewater 1Alphia 12-0
    Programma 6 mei
    Alphia 1Aarlanderveen 1
    Bergambacht 1Haz. Boys 1
    Gouda 1Rijnstreek 1
    Hertha 1FC Oudewater 1
    Kamerik 1Sportief 1
    Moerkapelle 1Rohda ’76 1
    SPV ’81 1NSV ’46 1
  • 1VVSB JO17-12155
    2SJC JO17-12148
    3Meerburg JO17-12147
    4Rohda ’76 JO17-12141
    5DOSR JO17-12133
    6ASC JO17-12129
    7RCL JO17-12128
    8ARC JO17-22125
    9Quick Boys JO17-22124
    10UVS JO17-22123
    11DoCoS JO17-12114
    12SVC’08 JO17-1210
  • 1DSVP MO19-11637
    2FC Oudewater MO19-11536
    3ARC MO19-11632
    4Siveo ’60 MO19-11626
    5Cabauw MO19-11523
    6Rohda ’76 MO19-11516
    7Gouda MO19-11515
    8Floreant MO19-11614
    9WVC MO19-1164

Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar
De Knikker
Goudriaan Jongerius
Hypotheekshop
Bizway
LekkerMakkelijk
Formido
Vision for Beauty
Dry Cleaning Special
Jumbo
Marelcom
Rabobank

Twitter

Archief



Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

Word nu lid van Rohda

en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

Meer informatie