0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » De kop is eraf

De kop is eraf

Door Ad van den Herik | 26 september 2021 | Nieuws

De MO17 begint de competitie met een spannende wedstrijd tegen de meiden van Alphense Boys. Ondanks dat de uitspraak ‘Druk zetten vanaf het eerste moment’ er aardig in gestampt is, overvalt de tegenstander ons team. Bij de aftrap wordt de bal namelijk direct van ons team afgetroggeld en scoort Alphense Boys de 0-1. Hè, wat? Dat is een domper, en daardoor lopen de meiden direct achter de feiten aan. Ze werken echt heel hard en gelukkig wordt dat een kwartier later beloond: Sophie scoort de 1-1. Na de rust blijft het heel boeiend. Kyra laat een schot los op het doel, dat gekeerd wordt door de keepster van Alphense Boys. Die laat de bal echter los, Rolinde profiteert daarvan en schiet hem erin: 2-1. De euforie duurt niet lang: Alphense Boys breekt uit en scoort de 2-2. Maar de Rohda-meiden blijven gaan. Rolinde krijgt weer een mooie pass en maakt hem af – dat is de 3-2. Tegen het eind van de wedstrijd rondt Alphense Boys een aanval toch weer mooi af en vinden ze nog een keer het net. Dat zorgt voor de eindstand van 3-3. Conclusie: een enerverend potje voetbal, waarin Rohda het betere spel had. Maar Alphense Boys heeft maar een klein gaatje nodig en die dames zijn heel effectief…

Op naar de volgende wedstrijd!


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie