0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Eindstand Tante Corrie Bokaal, seizoen 2021-2022

Eindstand Tante Corrie Bokaal, seizoen 2021-2022

De laatste competitiewedstrijden zijn gespeeld. Tijd om de balans op te maken. Met een nipte voorsprong op nummer 2 Yorick Westmaas (7e) heeft Chris Nap (3e) met 36 doelpunten beslag gelegd op de Tante Corrie Bokaal. Marjolein van den Dool (Vr1) trof het garen 31 keer en eindigde op de derde plaats. Tijdens de familiedag op 18 juni 2022 kreeg Chris de bokaal uitgereikt.

1.     Chris Nap (3e) – 36
2.     Yorick Westmaas (7e) – 35
3.     Marjolein van den Dool (Vr1) – 31
4.     Roy Noya (7e) – 19
5.     Sam Bottenberg (7e) – 16
6.     Arnoud Troost (3e) – 14
7.     Rein Smit (4e) – 12
8.     Britt van der Lugt (Vr1) – 11
–       Daniël van Leeuwen (2e) – 11
–       Danny de Vries (9e) – 11
9.     Pim de Visser (1e) – 10
–       Martijn het Hart (9e) – 10
10.  Brittany Craanen (Vr1) – 9
–       Tom Kleuver (4e) – 9
–       Erik de Bree (5e) – 9
–       Sander Schaap (5e) – 9
–       Nathan Blaauwendraad (6e) – 9
–       Marcel de Koning (9e) – 9
11.  Daniël van Leeuwen (1e) – 8
–       Rick van den Berg (6e) – 8
–       Matthijs van Meijeren (8e) – 8
–       Ahmed Bashir (o23) – 8
12.  Jaap van Dam (3e) – 7
–       Dick van Dam (3e) – 7
–       Rien Buitenhuis (3e) -7
–       Baruch Bouwman (3e) – 7
–       Kevin Lutjes (4e) – 7
–       Steven Westmaas (7e) – 7
–       Marc Vermaat (8e) – 7
–       Tom Kleuver (9e) – 7
13.  Rick Vogels (1e) – 6
–       Roel Weerheim (3e) – 6
–       Djonno de Vries (4e) – 6
–       Dominick van Doorn (5e) – 6
–       Lucas van Waveren (6e) – 6
–       Leon Graveland (8e) – 6
–       Ilyass Speksnijder (o23) – 6
14.  Steven Holthuijsen (1e) – 5
–       Renate Bos (Vr1) – 5
–       Chris Nap (2e) – 5
–       Arnoud Troost (2e) – 5
–       Ard van Dam (3e) – 5
–       Stef Aartman (7e) – 5
–       Justin Passchier (9e) – 5
–       Kevin Schmidt (o23) – 5
15.  Joppe van Veldhuizen (2e) – 4
–       Joël Branger (3e) – 4
–       Jasper Maaije (3e) – 4
–       Jaap Veldhuizen (3e) – 4
–       Ruben Kempen (5e) – 4
–       Panush Kakiay (7e) – 4
–       Beshar (9e) – 4
–       Ad van den Herik (9e) – 4
16.  Norine Kattenberg (Vr1) – 3
–       Samuel van Dam (2e) – 3
–       Lars van der Lugt (2e) – 3
–       Senad Cerimovic (2e) – 3
–       Menno Nauta (4e) – 3
–       Jelle Neuteboom (4e) – 3
–       Dave van der Heijden (4e) – 3
–       Thom de Jong (5e) – 3
–       Maarten Bette (6e) – 3
–       Ruben Blaauwendraad (6e) – 3
–       Vani Markarian (7e) – 3
–       Onno van der Have (9e) – 3
–       Mark Jan Dannemberg (9e) – 3
–       Sander Schaap (9e) – 3
17.  Mitchell van Waveren (1e) – 2
–       Kyra Sterk (Vr1) – 2
–       Björn Remmerswaal (2e) – 2
–       Esli Westmaas (2e) – 2
–       Joël Branger (2e) – 2
–       Wessel Sterk (2e) – 2
–       Reinier Bos (3e) – 2
–       Coen van Meijeren (4e) – 2
–       Remco Havenaar (4e) – 2
–       Mark de Vos (4e) – 2
–       Jerom de Vries (5e) – 2
–       Roy Koenekoop (5e) – 2
–       Chris Lam (5e) – 2
–       Jesse Westmaas (5e) – 2
–       Martijn van der Swaluw (6e) – 2
–       Mo Blauw (6e) – 2
–       Gert-Jan Soet (6e) – 2
–       Ronald Schilt (6e) – 2
–       Roy Noya (6e) – 2
–       Nova Markarian (7e) – 2
–       Xander Westmaas (7e) – 2
–       Joris Kraan (8e) – 2
–       Arie-Jan van der Toorn (8e) – 2
–       Niels Graveland (8e) – 2
–       Marcel de Koning (8e) – 2
–       Yorick Westmaas (8e) – 2
–       Matthijs van Meijeren (9e) – 2
–       Coen van Meijeren (9e) – 2
–       Yorick Westmaas (9e) – 2
–       Mo Blauw (9e) – 2
–       Mirnes Sabovic (o23) – 2
18.  Daniël Poot (1e) – 1
–       Jorg Schreuder (1e) – 1
–       Rick Baelde (1e) – 1
–       Esli Westmaas (1e) – 1
–       Annemarie Scheper (Vr1) – 1
–       Rachel Mauritz (Vr1) – 1
–       Marjolijn de Kreij (Vr1) – 1
–       Floor Brave (Vr1) – 1
–       Nathalie Mattiesing (Vr1) – 1
–       Esther Francken (Vr1) – 1
–       Tessel van der Meer (Vr1) – 1
–       Anwar Boussajra (2e) – 1
–       Jasper Maaije (2e) – 1
–       Jasper van Diemen (2e) – 1
–       Mo (2e) – 1
–       Vincent Vermeer (2e) – 1
–       Steven Holthuijsen (2e) – 1
–       Nova Markarian (2e) – 1
–       Florus Westerhof (4e) – 1
–       Jesse Boot (4e) – 1
–       Kees-Jan van den Akker (4e) – 1
–       Jeffrey Kakiaij (5e) – 1
–       Jasper van Diemen (5e) – 1
–       Reint van Asselt (5e) – 1
–       Dave van Vliet (5e) – 1
–       Stein Knop (5e) – 1
–       Jeroen Schouten (5e) – 1
–       Jona Veldhuijzen (5e) – 1
–       Maarten van Vliet (6e) – 1
–       Paul Wagensveld (6e) – 1
–       Marius Voshart (6e) – 1
–       Jesse Westmaas (6e) – 1
–       Jelle Neuteboom (6e) – 1
–       Leshi Sewdien (7e) – 1
–       Tom Hoogendoorn (7e) – 1
–       Luuk van Gorkum (7e) – 1
–       Tom Kleuver (7e) – 1
–       Ahmed Bashir (7e) – 1
–       Jesse Westmaas (7e) – 1
–       Mirnes Sabovic (7e) – 1
–       Dave van Vliet (7e) – 1
–       Jelle Neuteboom (8e) – 1
–       Djonno de Vries (8e) – 1
–       Maarten Bette (8e) – 1
–       Peter Haaksman (8e) – 1
–       Jan Vischer (8e) – 1
–       Matthijs Boot (8e) – 1
–       Renaldo van Poelgeest (8e) – 1
–       Justin Passchier (8e) – 1
–       Ronald Schaap (9e) – 1
–       Arnold Mauritz (9e) – 1
–       Wessel van der Have (9e) – 1
–       Jelle Neuteboom (9e) – 1
–       Mark de Vos (9e) – 1
–       Guus Plomp (9e) – 1
–       Lars van Kempen (o23) – 1

Activiteiten

meer activiteiten

Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar
De Knikker
Goudriaan Jongerius
Bizway
Freek zorgt voor je hypotheek
LekkerMakkelijk
Formido
Vision for Beauty
Jumbo
Rabobank
Marelcom

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie