0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Rohda’76 betaalt tol voor uitgedund elftal

Rohda’76 betaalt tol voor uitgedund elftal

Door Ad van den Herik | 5 oktober 2025 | Nieuws

Het kon bijna niet uitblijven dat Rohda76 averij zou oplopen vanwege het half dozijn geblesseerde spelers. In Noorden verloor het elftal van Marco Lange met 2-1 van NSV’46

Vooral in aanvallend opzicht konden de Bodegravers geen vuist maken. Voor de rust speelden de blauwhemden welgeteld één kans bij elkaar. Ook NSV’46 toonde zich geen hoogvlieger, maar het elftal van voormalig Rohda’76-trainer Arjen Linstra wist een kwartier voor tijd wel de leiding te nemen: 1-0. Toen vijf minuten later de 2-0 viel leek de wedstrijd beslist. Met nog amper twee minuten op de klok wist Jeroen Schouten nog wat terug te doen, maar verder dan dat kwam Rohda’76 niet: 2-1.

Linschoten
Komende zaterdag 11 oktober speelt Rohda’76 thuis. Dan komt promovendus Linschoten naar sportpark De Broekvelden. De gasten staan met zeven punten op een gedeelde eerste plaats.  

Fotobijschriften:
1. Pepijn van der Have door vier NSV’ers op de huid gezeten
2. Jeroen Schouten duikt op voor het doel van NSV’46

    Foto’s Don van der Meer


    Facebook

    Iets te melden

    Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

    Twitter

    Archieven

    Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

    Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

      Word nu lid van Rohda

      en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

      Meer informatie