0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Rohda’76 luidt jubileumjaar stijlvol in

Rohda’76 luidt jubileumjaar stijlvol in

Door Ad van den Herik | 14 december 2025 | Nieuws

Op zaterdag 3 januari 2026 houdt Rohda’76 haar nieuwjaarsbijeenkomst. Voorafgaand aan het uitwisselen van de beste wensen voor het nieuwe jaar staan tal van activiteiten op het programma om het jubileumjaar – het 50-jarig bestaan – stijlvol in te luiden.

Om 13.30 uur verschijnen er spelers binnen de lijnen die in de achterliggende vijf decennia uitkwamen voor de clubtop. Die spelen een onderlinge wedstrijd. Daar blijft het niet bij op sportpark De Broekvelden. In de ochtenduren traint de selectie en daaropvolgend verzorgen de spelers van het eerste en tweede elftal om 12.30 uur een voetbalclinic voor de jongste jeugd.

Penaltybokaal
Om 14.30 uur is het de beurt aan de strafschoppenspecialisten bij de jeugd tot en met 20 jaar. Voor die groep organiseert Rohda’76 een challenge om de penaltybokaal. Rohda’76-keepers proberen de strafschoppennemers van scoren af te houden. De beste schutters mogen een prijs in ontvangst nemen. Na de laatste elfmetertrap – en dat zal zo rond 15.30 uur zijn – begint het gezellige samenzijn in de kantine met een drankje, hapje en een korte toespraak van voorzitter Bart Lageweg.

Foto-onderschrift:
Het eerste elftal van Rohda’76 in 2004. Archieffoto Rohda’76


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie