0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Bestuur & Commissies

Bestuur & Commissies

Hoofdbestuur Info.rohda76@gmail.com 
Arjan Griffioen 06-48197636 Voorzitter
Kees de Jong 06-12093455 Penningmeester
Vacant Secretaris
Coen van Meijeren 06-18943140 Sponsoring
Piet Spannemaker 06-14485803 Voetbal technische zaken en senioren
Jan-Willem Both 06-51312912 Jeugd
Vacant Activiteiten
Jeugdcommissie jeugd.rohda76@gmail.com
Jan-Willem Both 06-51312912 Voorzitter en bestuursgedelegeerde
Danielle Boekensteyn Secretaris / Jeugdtoernooien
Ard Hoogendoorn 06-34949431 Technisch coördinator
Arjan van Veen 0172-610607 Algemene zaken
Jan Huisman 06-27401138 Scheidsrechterszaken/ Toernooien
Perry Versluis 06-12920288 Scheidsrechterszaken/ Toernooien
Wijno Verweij 06-28382969 KNVB / Nieuwe leden.
Ledenadministratie Info.rohda76@gmail.com 
Eddie Plomp 06-53743489 Ledenadministratie
Kees de Jong 06-12093455 Ledenadministratie financieel
Rolf Kerkman 0172-650732 Ledenadministratie
Wedstrijdzaken jeugd.rohda76@gmail.com
Wijno Verweij 06-28382969 Seniorenselectie 1 & 2 / KNVB
Piet Spannemaker 06-14485803 Overige senioren + zaalvoetbal
Arjan van Veen 0172-610607 JO19,JO17 & JO15
Evelyn  Valk 06-30074614 JO13,JO12,JO11
Diana Lageweg 06-22840898 JO10,JO9,JO8
Frank den Boef 06-42369959 MO19,MO17,MO13,MO11.
Lief en leed
Leoni  Barendrecht 06-42722665
Toernooien rohda76toernooien@gmail.com
Danielle Boekensteyn
Henriette Hoogendoorn
Rick van de Moolen
Jan Huisman
Omar Putzu
Perry Versluis
Anja Zaal
Sponsorcommissie sponsoring@rohda76.nl
Coen van Meijeren 06-18943140 Bestuursgedelegeerde
Ad van den Herik 06-42368404 Club van Honderd
Cor Verweij Balsponsoring
Erik Dijk 06-43161878 Rohda’76 Business Club
Wijno Verweij 06-28382969 Jeugdcommissie
PR-commissie webmaster@rohda76.nl
Coen van Meijeren 06-18943140 Bestuursgedelegeerde
Kees van de Wilk 06-55116584 Website
Rohda business club  rbc@rohda76.nl
Erik Dijk (Rohda’76) 06-43161878 Voorzitter
Danny de Vries (Rohda’76) 06-16318483 Secretaris
Maurits Versteegh (Rabobank Rijn en Veenstromen)
Wulfred Beijeman 06-43161878 Penningmeester (Kubus)
Oscar Zoomers
Barcommissie
Vacant Bestuursgedelegeerde, coördinatie
Eddie Plomp 06-53743489 Coördinatie donderdag
Wim Kraan Barmedewerker
Gert van Asselt Barmedewerker
Bas Batelaan Barmedewerker
Anke Duim Barmedewerker
Heleen Fransz Barmedewerker
Petra Kerkvliet Barmedewerker
Marije Schoonhoven Barmedewerker
Nicole Wolff Invalkracht
Paola Verstoep Invalkracht
Schoonmaakcommissie
Yvonne Koelewijn 06-15485039 Coördinatie kantine
Arie Plomp 06-41126801 Coördinatie kleedkamers
Ben vd Klink
Geertje vd Wilk
Hans Mars
Joke van der Steen
Rolf Kerkman
Ria Mars
Teun vd Steen
Terreincommissie
Arie Plomp 06-41126801 Coördinator
Masson van Wingerden 0172-613878 Technische klussen / reclame borden
Wim van de Kraan 06-14797730 Technische klussen / velden
Maarten Ouwendijk Technische klussen / reclame borden
Ben vd Klink Velden / tuin
Jan Blijleven Velden / tuin
Hans Mars Velden / tuin
Chris Zwaan Tuin

  • 1 NSV ’46 1 5 15
    2 Rohda ’76 1 4 10
    3 Floreant 1 5 10
    4 Zevenhoven 1 5 10
    5 Rijnstreek 1 5 9
    6 Woerden 1 4 8
    7 Aarlanderveen 1 5 7
    8 Linschoten 1 5 6
    9 Siveo ’60 1 5 6
    10 Kamerik 1 5 6
    11 Woubrugge 1 5 6
    12 Sportief 1 5 3
    13 Moerkapelle 1 5 3
    14 SPV ’81 1 5 0
  • Uitslagen 21 oktober
    NSV ’46 1 Kamerik 1 2-0
    Siveo ’60 1 Linschoten 1 2-0
    Rijnstreek 1 Aarlanderveen 1 1-3
    Woubrugge 1 Floreant 1 0-2
    Moerkapelle 1 Woerden 1 1-2
    Sportief 1 Rohda ’76 1 0-4
    Zevenhoven 1 SPV ’81 1 1-0
    Programma 28 oktober
    Aarlanderveen 1 Moerkapelle 1
    Floreant 1 Siveo ’60 1
    Kamerik 1 Zevenhoven 1
    Linschoten 1 Rohda ’76 1
    Rijnstreek 1 NSV ’46 1
    SPV ’81 1 Woubrugge 1
    Woerden 1 Sportief 1
  • 1 ARC JO19-2 4 12
    2 Schoonhoven JO19-1 4 9
    3 Be Fair JO19-1 3 7
    4 Jodan Boys JO19-2 4 7
    5 Woerden JO19-1 4 7
    6 DONK JO19-1 3 6
    7 Groeneweg JO19-1 4 6
    8 Rohda ’76 JO19-1 4 6
    9 CVC Reeuwijk JO19-1 4 3
    10 FC Oudewater JO19-1 2 1
    11 Nieuwkoop JO19-1 4 0
    12 Alphense Boys JO19-2 4 0
  • 1 Rohda ’76 MO19-1 4 12
    2 CKC MO19-1 4 12
    3 Soccer Boys MO19-1 3 9
    4 Cabauw MO19-1 2 6
    5 DONK MO19-1 3 6
    6 RVC ’33 MO19-1 3 3
    7 Rijnstreek MO19-1 3 3
    8 VEP MO19-1 4 3
    9 Bergambacht MO19-1 2 0
    10 Dilettant MO19-1 2 0
    11 ASW MO19-1 3 0
    12 SVS MO19-2 3 0

Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar
De Knikker
Goudriaan Jongerius
Bizway
Freek zorgt voor je hypotheek
Formido
Vision for Beauty
Dry Cleaning Special
Jumbo
LekkerMakkelijk
Marelcom
Rabobank

Twitter

Archief

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

Word nu lid van Rohda

en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

Meer informatie