0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Algemene informatie

Algemene informatie

Door Beheerder | 27 februari 2012 | Nieuws

Onze club

Welkom bij Rohda’76. Een zaterdagvereniging, waarvan het eerste elftal bij de heren uitkomt in de vierde klasse en het eerste elftal van de vrouwen uitkomt in de vierde klasse. Graag laten wij u kennis maken met onze vereniging. Rohda ’76 wil een gezellige en sociaal stabiele vereniging zijn, waar zowel prestatiegericht als recreatief voetbal mogelijk is. Deze sfeer kenmerkt onze vereniging.
De leiding van de vereniging ligt in handen van een bestuur waarin alle geledingen van de club vertegenwoordigd zijn en dat gelukkig veel steun krijgt van heel veel vrijwilligers en diverse commissies. Welke dit zijn en wat zij doen, leest u elders op onze website.

Ons tenue

De clubkleuren van Rohda’76 zijn blauw (shirt en kousen) en wit (broek).

Ons complex

Graag geven wij u een korte rondleiding over ons complex. Dat bevindt zich aan de Broekveldselaan in Bodegraven. Het bestaat uit drie wedstrijdvelden en een ruim trainingsveld. Veld drie heeft een kunstgrasmat. Rond dit veld staan lichtmasten, zodat het mogelijk is om hierop avondwedstrijden te spelen. Verder benutten onze trainers en spelers dit veld voor hun trainingen, net als het ‘gewone’ trainingsveld. Langs het hoofdveld staat een tribune. Die biedt plaats aan 300 toeschouwers. Ook denkt Rohda’76 aan de allerkleinsten. Zij kunnen terecht in de speeltuin die veilig ligt ingeklemd tussen het hoofdveld en het tweede veld. Tien kleedkamers en een ruime kantine completeren onze accommodatie. Een groep trouwe vrijwilligers spant zich iedere dag in om ons mooie complex in een goede staat te houden. op kaart weergegeven

 


Onze voetballers en voetbalsters

Dit seizoen – 2014-2015 – telt Rohda’76 ongeveer 530 spelende leden. Voor de competitie brengt de vereniging 9 seniorenelftallen het veld in: 2 vrouwen- en 7 herenteams. De jeugdafdeling groeit nog steeds en bestaat uit de volgende elftallen per leeftijdsgroep: 2 A-junioren, 2 B-junioren (waarvan 1 meisjesteam), 5 C-junioren (waarvan 1 meisjesteam), 4 D-junioren, 6 E-pupillen (waarvan 1 meisjesteam) en 5 F-pupillen. De zaalvoetbalafdeling (futsal) telt 5 teams. Op vrijdagavond trappen recreatievoetballers onderling een balletje. Dat geldt ook voor de Ukkies. Deze 4- en 5-jarigen maken op woensdagmiddag op een speelse manier kennis met de eerste voetbalbeginselen

 

 

Accommodatie Sportpark   ‘de Broekvelden’  
  Broekveldselaan 2    
  Bodegraven   0172-614959
Postadres Postbus 111    
  2410 AC Bodegraven    
       
Website www.rohda76.nl    
       
E-mail info@rohda76.nl   Algemeen
  activiteiten@rohda76.nl   Activiteiten
  jeugd@rohda76.nl   Jeugdzaken
  sponsoring@rohda76.nl Sponsoring
 
kvdwilk@xs4all.nl
  Website
       
Twitter @ROHDA76    
Facebook Facebook.com/Rohda76  
Linked In s.v.Rohda ’76    

 

 


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie