0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Rohda’76 kijkt uit naar competitiestart

Rohda’76 kijkt uit naar competitiestart

Door Ad van den Herik | 13 september 2026 | Nieuws

Na de 2-1 bekernederlaag uit bij FC Oegstgeest kan Rohda’76 zich nu volledig focussen op de competitiestart.

In de bollenstreek trof het al uitgeschakelde Rohda’76 de ongeslagen koploper van de bekerpoule: het ambitieuze FC Oegstgeest En het verschil in kwaliteit was de eerste helft duidelijk. De thuisclub domineerde en grossierde in kansen. De Bodegravers hadden met een 2-0 achterstand bij rust weinig reden tot klagen.

Googelen
Na de wissel van speelhelft kwamen de blauwwitten beter voor de dag. Dat resulteerde in de aansluitingstreffer van Pim Baelde: 2-1. Maar verder dan dat kwam de ploeg van Marco Lange niet. “Het blijft nog steeds een beetje googelen met de posities, maar dat is even niet anders. Volgende week moeten we de punten maar binnen harken,” kijkt de oefenmeester alvast vooruit op de start van de competitie.

Rentree
Na tien jaar maakt Rohda’76 zaterdag 19 september haar rentree in de derde klasse. Voor de ouverture van de nieuwe voetbaljaargang gaat de ploeg op bezoek bij fusieclub HOV/DJSCR. De wedstrijd in Rotterdam begint (pas) om 16.45 uur.

Foto-onderschrift:  Pim Baelde, hier op archiefbeeld, zorgde voor de aansluitingstreffer


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie