0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Sponsoring

Sponsoring

Door Beheerder | 23 februari 2012 | Nieuws

Sponsoring is voor Rohda ’76 erg belangrijk. Zonder de inkomsten uit sponsoring komt het voortbestaan van de vereniging onder druk te staan. Sponsoring kan bij Rohda ’76 op verschillende manieren, bijvoorbeeld via een reclamebord, shirtsponsoring, lichtkrant in de kantine, onze website of een bepaald evenement. Meerdere mogelijkheden dus om onze club een ‘financieel’ hart onder de riem te steken.

Sponsoring is meer dan het plaatsen van een reclamebord alleen. Voor u als bedrijf levert sponsoring van Rohda ’76 naamsbekendheid op en een stukje goodwill. Daarnaast kan sponsoring voor u een reden zijn, omdat u of uw medewerkers actief betrokken zijn bij Rohda ’76 of omdat u de inzet waardeert van alle vrijwilligers die zich belangeloos inzetten. Wilt u net als enkele andere bedrijven uw naam aan onze vereniging verbinden? Hieronder treft u enkele sponsormogelijkheden aan:

 • Hoofdsponsor;
 • Shirtsponsor/elftalsponsor;
 • Reclamebordsponsor;
 • Lid worden van de Rohda’76 Business Club;
 • Lichtkrant in de kantine;
 • Seizoensgids die jaarlijks naar alle leden gaat;
 • Website sponsor;
 • Sponsor Club van Honderd.

Wij verzoeken u vriendelijk contact op te nemen met het bestuur via sponsoring@rohda76.nl of met Coen van Meijeren op (06) 189 431 40.


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

  Word nu lid van Rohda

  en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

  Meer informatie