0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Voorlopige indelingen van de jeugd zijn bekend
voetbal plaatje speler rohda

Voorlopige indelingen van de jeugd zijn bekend

Door Beheerder | 31 mei 2013 | Nieuws
Voorlopige indeling A junioren selectie   Voorlopige indeling A2 junioren
Herman   Berends   Roberto   Chand
Mark   Blanken   Ronaldo   Chand
Luuk van Gorkum   Rick   Groenendijk
Jack van der Heiden   Jim   Hendrikx
Mink-Willem de Jong   Jos   Huisman
Tom van Leeuwen   Remco de Jong
Nova   Markarian   Danny   Kastelein
Bryan   Nagel   Tim   Kastelein
Stan   Sauer   Danny   Koenekoop
Jesper   Scheer   Sven de Kroon
Max   Smit   Rick van de Moolen
Siem   Veelenturf   Sidney   Romijn
Lars   Verheul   Jeremy   Rumahroeson
Mitchell van Waveren   Jinne   Samsom
Steven   Westmaas   Sebastien   Vreeken
             
Voorlopige indeling B junioren selectie   Voorlopige indeling B3/B4 junioren
Matthijs van  Aalst   Ayup   Adan
Jan- Geert van Asselt   Reint van Asselt
Stefan   Benders   Achiaf   Ayoub
Luuk ten Bergen   Timon   Bakker
Nathan   Blaauwendraat   Jacco   Berens
Ruben den Boon   Adriaan   Boer
Sam   Bottenberg   Max   Bukman
Jurjan de Bruin   Tom   Fransz
Robert Jan   Doornekamp   Maarten van Ginkel
Max   Gotz   Jelle van den Hadelkamp
Bas   Harkema   Siebe van den Hadelkamp
Robin   Hoogenboom   Arco   Hoogenboom
Tom   Hoogendoorn   Sjoerd van der Hoorn
Vince   Knop   Onash   Kakiay
Twan   Korrel   Joris   Kraan
Jorian de Kreij   Niels   Kwakernaak
Jochem   Lugthart   Migel   Lazic
Roy   Noya   John   Lok
Justin   Passchier   Tim   Mertens
Max   Pinkse   Menno   Onderwater
Henk van de Pol   Coen   Schlingmann
Justin   Schat   Nemath   Stanojevic
Juda   Schilt   Machiel   Treur
Fabienne   Schreuder   Mark – Jan   Uijl
Shalesh   Sewdien   Joost   Verduijn
Martijn van de Swaluw   Jeroen van der Vis
Jonathan   Veldhijzen   Marius   Voshart
Jesse   Westmaas   Bas de Vries
Jim   Woerdman   Romano   Vrisekoop
        Lucas van Waveren
             
Voorlopige indeling MB1 junioren   Voorlopige indeling MC1 junioren
Dominique   Binnendijk   Esther   Hans
Kayleigh   Binnendijk   Renske   Schouten
Norinne   Kattenberg   Jasmijn   Holthuiysen
Vera   Kerkvliet   Michelle van de Hoorn
Saloua   Laghmani   Anouk de Jager
Marieke van Meijeren   Lisa   Kerkvliet
Maxime   Nagel   Selina   Lukovic 
Valerie   Overes   Esma   Lukovic 
Julia   Samsom   Maria   Masseurs
Monique   Verbeij   Kim van der Plaat
Marnel   Verduin   Marisha   Sewdien
Chiara van Waveren   Naomi de Vries
Lianne   Zwaan   Mats   Wichers
Achmana   Hasanovic   Babette van Zijl
             
Voorlopige indeling C.junioren selectie   Voorlopige indeling C3/C4 junioren
Mourad   Aouadi   Tijs   Baelde
Siedrik   Berends   Pascal   Berens
Viktor   Blok   Pascal van Bunnik
Rick van Deuren   Jesse   Chen
Mounir El Hajjioui    Djorn van Duuren
Dennis   Hans   Yoell   Ellerbroek
Dave van de Heiden   Max   Ernst
Steven   Holthuiysen   Kayleigh   Jansen
Rens   Huisman   Ruben   Kempen
Tim van Jaarsveld   Stein   Knop
Allard de Jong   Mark   Koenekoop
Melvin de Jong   Roy   Koenekoop
Thom de Jong   Matthijs   Kwakernaak
Panush   Kakiaij   Mitchel de Lange
Koert van Keeken   Gert van de Lede
Tom de Kroon   Jeremy   Lok
Vani   Markarian   Robin de Mooij
Mike van Overveld   Jelmer van Oosterom
Marko   Petkovic   Bas van Os
Jasper   Pieterse   Erik   Paronjan
Daniel   Poot   Levy   Rumahroeson
Stef   Regterschot   Sander   Schaap
Emiel   Samsom   Simon   Schilt
Jeroen   Schouten   Mark   Schlingmann
Wessel   Sterk   Mark-Jan   Segers
Vladi   Tsabijev   Ricardo van Tilborg
Tygo   Zwaan   Daan   Valk
        Quinn   Verheul
        Dave van Vliet
        Jerom de Vries
        Martijn   Wesselius
        Jesse van Wijk
             
Voorlopige indeling D pupillen selectie   Voorlopige indeling D2 pupillen
Mohammed   Blauw   Rick   Baelde
Ruben   Blauwendraat   Coert   Baelde
Niels   Cluistra   Sander   Binnendijk
Imat   Drift   Jelle   Neutenboom
Donny van Eenennaam   Chimene   Schreuder
Lucas   Heijboer   Christian   Segers
Jochem de Jong   Gert-Jan   Soet
Duncan   Kakkiay   Ruben   Teeuw
Moos   Kalkdijk   Dinant   Treur
Lars van de Lugt   Florus   Westerhof
Max   Overdijkink        
Sam   Singeling        
Mark   Spaan        
Luc   Spannemaker        
Martijn   Straver        
Jan – Paul   Veenema        
Joppe van Veldhuizen        
Vincent   Vermeer        
             
Voorlopige indeling D3 pupillen   Voorlopige indeling D3 pupillen
Noah van der Bleek   Noah van der Bleek
Luc   Bukman   Luc   Bukman
Sam   Burggraaff   Sam   Burggraaff
Dennis   Chen   Dennis   Chen
Cem   Demirci   Cem   Demirci
Justin   Doop   Justin   Doop
Lars van Kempen   Lars van Kempen
Timo   Kraan   Timo   Kraan
Rowin   Onderwater   Rowin   Onderwater
Mika   Ouwendijk   Mika   Ouwendijk
Mees van der Sommen   Mees van der Sommen
Lars van Velzen   Lars van Velzen
Rimmon   Vis   Rimmon   Vis
Joris de Vries   Joris de Vries
             
Voorlopige indeling E1 pupillen   Voorlopige indeling E2 pupillen
Giovanni van Dijk   Youssef   Blaauw
Wessel van der Have   Jesse   Boot
Stijn   Kooistra   Berkay   Demirci
Mitchel van Rooijen   Jeroen   Frederiksz
Raffi   Sadat   Bas   Koenekoop
Jason van  Tilburg   Britt van der Lugt
Noah   Valk   Menno   Nauta
Remco van Veen   Darshan   Sewdien
Djonno de Vries   Tim   Sloof
             
Voorlopige indeling E3 pupillen   Voorlopige indeling E4 pupillen
Chris   Groenendijk   Jonathan   Bijdevate
Storm   Kempe   Aaron   Blok
Chay van Lier   Schnider   Doe Mook
David   Mans   Brian   Kooistra
Isa   Mauritz   Luuk   Rademaker
Milan   Petkovic   Rob   Schlingmann
Jannet de Roos   Finn de Wekker
Pim   Sterk   Xander   Westmaas
Martin   Wielgos   Yorrick   Westmaas
             
Voorlopige indeling E5 pupillen   Voorlopige indeling E meisjes pupillen
Noah    Chen   Tessa   Barendrecht
Ezra   Ellerbroek   Anastasia   Beijeman
Max   Hart   Lieke   Bergmans
Jeffreij   Kakkiay   Chyenne   Binnendijk
Younes   Qualit   Brittany   Craanen
Aimone   Qualit   Tessa van Dijk
Erik   Sloof   Vera   Jansen
Erik   Soet   Julia   Neuteboom
Kevin   Straver   Richelle   Oosterhof
        Rachel van Rooijen
        Dian   Folsche
        Sanne   Smit
        Sam   Valk
        Anouk   Zwaan
             
Voorlopige indeling F1 pupillen   Voorlopige indeling F2 pupillen
Milan van Barneveld   Frank   Baelde
Joep   Burggraaff   Casper   Bukman
Pepijn van der Have   Niels   Huisman
Jorrit van der Have   Daan   Kwinkelenberg
Guus   Plomp   Thijs van Oosterom
Koen   Teeuw   Guido   Segers
Marijn   Veenema   Julian van Stavel
Jurriaan   Verstoep   Niels van Vliet
Jochem de Vrij   Noah de Wit
             
Voorlopige indeling F3 pupillen   Voorlopige indeling F4 pupillen
Jonathan de Graaf   Tijn de Jong
Marc   Janmaat   Boas   Nobel
Quinten   Schaap   Bram   Plomp
Robin   Slinger   Rens van Velzen
Justin   Stigter   Frank   Zwarthoed
Ayrton   Verboom        
Robin van der Wolk        
Joshua van der Wolk        
Jens   Zaal        

 
voetbal plaatje speler rohda

 


Activiteiten

meer activiteiten

Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie