0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Sponsor van oktober 2013: Retail Benefits
20130708 193607 800x600

Sponsor van oktober 2013: Retail Benefits

Door Beheerder | 14 oktober 2013 | Nieuws

 

 

Net als vorig seizoen krijgen onze sponsoren de gelegenheid om zichzelf aan u voor te stellen. In de rubriek ‘Sponsor van de maand’ laten wij onze sponsoren aan het woord en lichten zij hun bedrijf toe, maar ook waarom ze verbonden zijn aan onze vereniging.

 

Vorig seizoen kwamen al zeven financiële weldoeners aan het woord. Pieter van Dijk gaf als laatste het stokje door aan Karel de Vos en Jan-Willem van der Marel. Jan-Willem legt uit wie zij zijn, wat hun bedrijf precies doet en waarom Retail Benefits sponsor is bij Rohda’76.

 

Rohda stamt uit het jaar 1976, en uw bedrijf?

Retail Benefits is gestart in 2009.

 

Over u en uw onderneming:

Onze onderneming is een groothandel waarbij wij goederen importeren en verkopen aan de Nederlandse Retail. Retail Benefits kan alle facetten van een loyalty-spaaractie uitvoeren. Van het leveren van producten tot het volledig bedenken, uitwerken en begeleiden van een loyaliteits– of spaaractie. Voorbeelden van producten die wij leven zijn knuffels, badtextiel, Jumbo spelletjes, pannensets, kussens en nog meer. Deze spaaracties worden veelal verkocht aan supermarkten en winkelcentra.

Naast het loyaliteits- en spaarprogramma’s importeert Retail Benefits  computersupplies en inktcartridges en distribueert deze aan computerwinkels, webwinkels en electronicazaken. Het gaat hierbij om het plaatsen van complete rekconcepten die samen met winkeliers worden samengesteld.

 

Hoe lang bent u al sponsor van Rohda ‘76?

Wij zijn nu 1 jaar sponsor van Rohda’76.

 

De reden om Rohda ’76 te sponsoren:

De  reden dat wij Rohda’76 sponsoren is omdat wij met deze club zijn opgegroeid, en dus supporter zijn van onze club! Sinds 1990 zijn wij lid van Rohda’76. Hebben in alle jeugdelftallen gevoetbald. Karel de Vos heeft in 2006 een einde aan zijn voetbalcarrière moeten maken wegens een zware knieblessure. Jan-Willem van der Marel voetbalt nog in de selectie van Rohda’76.

 

Als laatste: wat vindt u nou echt kenmerkend voor Rohda ‘76?

Rohda’76 is een gezellige club, waarbij plezier, normen en waarden en sportief gedrag op het veld voorop staan  😉

76 wie is de volgende sponsor van de maand en waarom?

WiKa Services is een computerwinkel op het dorp! William Kasius staat altijd klaar voor zijn klanten en levert al jaren goed werk! Hij mag volgende maand zijn bedrijf toelichten.

In november is WiKa Services de eerstvolgende sponsor van de maand. Houd de website dus in de gaten!

Benjamin Rutjens

Rohda’76 (sponsorzaken) 

20130708 193607 800x600

 


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie