0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » De duurzaamheidskassa rinkelt

De duurzaamheidskassa rinkelt

Door Ad van den Herik | 19 oktober 2019 | Nieuws

Dat tikt lekker aan. Ruim 1.000 euro mag Rohda’76 bijschrijven op haar rekening voor het treffen van duurzaamheidsmaatregelen. Leden en sympathisanten brachten hun stem uit op onze vereniging in het kader van de Rabo ClubSupport. Met een fraai resultaat tot gevolg. Erik Dijk kreeg namens Rohda’76 de cheque overhandigd door Rabo kantoordirecteur Maurits Versteegh.
Onze vereniging heeft de eerste flinke stappen al gezet op duurzaamheidsgebied. Begin oktober werden de lampen rond het trainingsveld en het kunstgrasveld vervangen door LED-verlichting. Binnenkort krijgt de kantine hoog rendementsglas en later volgen er nog meer maatregelen.

Iedereen bedankt die zijn stem op Rohda’76 heeft uitgebracht.

 

Foto: Maurits Versteegh (l) overhandigt de cheque aan Erik Dijk.


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie