0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Voormalig Rohda’76-speler Terry Woudenberg overleden

Voormalig Rohda’76-speler Terry Woudenberg overleden

Door Ad van den Herik | 20 december 2021 | Nieuws

Op zaterdag 18 december 2021 is voormalig Rohda’76-speler Terry Woudenberg op 59-jarige leeftijd overleden. Hij leed aan de progressieve spierziekte ALS.

In de tweede helft van de tachtiger jaren van de vorige eeuw maakte Terry bij onze vereniging deel uit van de selectie en schopte het tot het tweede elftal. Na zijn vertrek bij onze club was hij een toegewijd vrijwilliger bij de voetbalvereniging Zwammerdam. Daar speelt zijn zoon Koen in het eerste elftal, terwijl zijn andere zoon Lucas als profvoetballer uitkomt voor SC Heerenveen, nadat hij eerder het shirt van Feyenoord droeg.

Twee jaar geleden werd ALS gediagnostiseerd bij Terry. Sindsdien zette hij zich in om geld in te zamelen voor het ontwikkelen van medicatie. ,,Wij gaan er niets aan hebben, maar hopelijk in de toekomst andere mensen wel,’’ liet Terry optekenen in een artikel in het Algemeen Dagblad Groene Hart van 27 september 2021. Dat gebeurde tijdens een inzamelingsactie rond de competitiewedstrijd Zwammerdam-Sportief.

Wij wensen zijn vrouw Ellen, zonen Koen en Lucas en de voetbalvereniging Zwammerdam veel sterkte toe.

Terry Woudenberg tijdens de inzamelingsactie bij Zwammerdam-Sportief op 25 september 2021. Foto AD Groene Hart


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie