0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Rohda’76 zoekt trainer/coach Dames 1

Rohda’76 zoekt trainer/coach Dames 1

Door Ad van den Herik | 21 januari 2022 | Nieuws

Rohda’76  is een voetbalvereniging waar we trots op zijn. We hebben een bloeiende jeugdafdeling, ruim 500 leden en een mooi sportpark met goede faciliteiten. Bij ons staat ontwikkeling van spelers centraal. Dit doen we met prestatiegerichte en recreatieve teams, met meisjes en jongens, met dames en heren. Op het veld en in de zaal. Maar voor al die teams en voor al onze leden is het belangrijkste dat ze zich kunnen ontwikkelen als voetballer én als mens. Ieder op zijn eigen niveau. Dat is dé missie van Rohda’76!

Trainer/coach DAMES 1 :
Op dit moment komt de DAMES 1 uit in de 4e klasse. Het is een ambitieus team met een aantal talentvolle speelsters. De ambitie is dan ook om in de toekomst minimaal 3e klasse te gaan spelen.

Voor het seizoen 2022-2023 zijn we op zoek naar een trainer/coach die de uitdaging aan wil gaan om de speelsters verder te ontwikkelen, maar zeker ook gezelligheid hoog in het vaandel heeft staan. We vinden het belangrijk dat je als trainer/coach past bij onze club. Maar het is minstens zo belangrijk dat de club ook bij jou past. Als je het een uitdaging vindt om onze meiden beter te maken en bij te dragen aan de missie van Rohda’76 willen we heel graag dat jij solliciteert!

Wat vragen wij?
o Je bent minimaal in het bezit van TCIII (UEFA C)  of je bent bereid deze te halen
o Je bent vooral gericht op ontwikkeling van (individuele) spelers en het team
o Je bent communicatief en sociaal sterk

Wat ga je doen?
o Je verzorgt twee avonden per week de training voor de DAMES 1
o Je coacht en begeleidt het DAMES 1 team op zaterdag
o Je geeft leiding aan en je werkt samen met de overige begeleiders van de DAMES 1
o Je werkt samen met de technische commissie senioren en de overige trainers en coaches van de jeugdopleiding
o Je volgt het beleid van Rohda’76

Wat bieden wij?
o Een functie als trainer/coach van de DAMES 1
o Een mooi sportpark met goede faciliteiten
o Een goede organisatie en staf
o Een passende vergoeding

Ben je enthousiast? E-mail ons dan je sollicitatie met Curriculum Vitae en motivatie naar tc.rohda76@gmail.com. Voor meer informatie kun je ook contact opnemen met Ard Hoogendoorn tel. 06-34949431  Wij hopen je snel uit te nodigen voor een gesprek en kijken er naar uit om persoonlijk kennis te maken!


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie