0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Support ons 1e elftal. Met de bus naar Nieuwveen!

Support ons 1e elftal. Met de bus naar Nieuwveen!

Door Ad van den Herik | 30 mei 2022 | Nieuws

Ons 1e elftal presteert goed in de derde periode. Zo goed zelfs dat de mannen van trainer Arjen Linstra komende zaterdag de periodetitel in de wacht kunnen slepen. Zo’n titel geeft recht op het spelen van nacompetitiewedstrijden met als inzet een plaats in de derde klas.

Support
Dan moeten onze jongens wel winnen. Geen eenvoudige opgave, want zij gaan op bezoek bij Nicolaas Boys uit Nieuwveen. Een geduchte tegenstander, dus onze spelers kunnen alle mogelijke support gebruiken. En Rohda’76 maakt het makkelijk voor supporters die naar Nieuwveen willen, want om 13.00 uur staat er een bus klaar op de parkeerplaats van ons complex. Voor € 7,50 kun je mee en onze spelers naar de overwinning schreeuwen. Wees er op tijd bij, want vol = vol.
Meld je aan via deze datumprikker: https://datumprikker.nl/afspraak/inschrijven/p9xjjyxtxubgpfax


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie