0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Arjen Linstra verlaat Rohda’76

Arjen Linstra verlaat Rohda’76

Door Ad van den Herik | 17 november 2023 | Nieuws

Aan het einde van dit seizoen komt er een einde aan de samenwerking tussen Rohda’76 en trainer Arjen Linstra. Ook nemen we na dit lopende voetbaljaar afscheid van Andries Ranck, trainer van het tweede elftal.

Arjen startte in de zomer van 2020 bij onze vereniging. Zijn eerste twee seizoenen moest hij vanwege corona onder lastige omstandigheden ons eerste elftal trainen en coachen. Dat ging hem prima af. In zijn tweede seizoen misten hij en zijn spelers op een haar na de nacompetitie. Dat laatste lukte afgelopen seizoen wel, maar leverde helaas geen promotie op naar de derde klas.

We kennen Arjen als een bevlogen en gedreven oefenmeester en weten dat hij zich tot het uiterste inspant om met een zo hoog mogelijke klassering onze club te verlaten. Datzelfde geldt voor Andries Ranck die nu bij het tweede elftal aan zijn tweede seizoen bezig is.


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie