0172 - 614959 Broekveldselaan 2, Bodegraven
Home » Willem Zuyderduyn overleden

Willem Zuyderduyn overleden

Door Ad van den Herik | 21 januari 2024 | Nieuws

Wat een verdrietig nieuws, het overlijden van Willem Zuyderduyn op 54-jarige leeftijd. De meeste mensen zullen hem herinneren als directeur van de Bodegraafse vestiging van Rabobank Rijn en Veenstromen of als raadslid voor Lokaal Liberaal. Eerder vertegenwoordigde Zuyderduyn de VVD in de gemeenteraad van Bodegraven-Reeuwijk.

Medeoprichter RBC
Maar ruim een decennium geleden had hij ook bemoeienis met onze vereniging. Begin 2012 was hij één van de oprichters van de Rohda Business Club (RBC). Ook maakte Zuyderduyn enkele jaren deel uit van het bestuur van de RBC. Dat tekende zijn maatschappelijke betrokkenheid. En tijdens zijn directievoering bij de Rabobank, verbond de bank zich voor enkele seizoenen als hoofdsponsor aan onze vereniging.
Wij wensen zijn dierbaren veel sterkte om met dit verlies om te gaan.

Foto: Danny de Vries


Facebook

Iets te melden

Heeft u nieuws, een wedstrijdverslag, foto's of een ander item wat u graag op de website ziet staan. Mail dan naar

Twitter

Archieven

Adverteren op de best bezochte clubsite van de regio?

Laat je gegevens achter om alle informatie over adverteren te ontvangen

    Word nu lid van Rohda

    en geniet iedere week van het leukste spelletje bij de leukste club!

    Meer informatie